Jesteś tutaj: Start

Ostatnie aktualizacje

Artykuły

Dyżury nauczycieli

Dyżury nauczycieli dla rodziców w roku szkolnym 2017/2018

 

 

Lp.

Nazwisko i imię nauczyciela

Dzień tygodnia

godziny

  1.  

Barańska Anetta

środa

8.55-9.40

  1.  

Barański Paweł

wtorek

8.45-9.15

  1.  

Bocheńska Beata

środa

13.00-13.30

  1.  

Budzeń Anna

środa

8.55-9.40

  1.  

Cecot Barbara

środa

8.55-9.40

  1.  

Currie Małgorzata

poniedziałek

9.50-10.35

  1.  

Dorecka Ewa

poniedziałek

10.55-11.40

  1.  

Ks. Dymora Łukasz

czwartek

12.45-13.30

  1.  

Dytkowska Marta

piątek

10.55-11.40

  1.  

Gablewska Ewelina

wtorek

8.55-9.30

  1.  

Grochulski Dariusz

środa

9.50-10.35

  1.  

Ks. Góra Mariusz

piątek

12.45-13.30

  1.  

Górska Justyna

czwartek

9.00-9.30

  1.  

Jagiełło Bożena

poniedziałek

9.50-10.35

  1.  

Jankowski Jacek

poniedziałek

8.55-9.40

  1.  

Kamińska Dorota

piątek

10.55-11.30

  1.  

Karbowniczek Teresa

poniedziałek

8.45-9.30

  1.  

Kochański Paweł

wtorek

10.35-10.55

  1.  

Kozieł Krystyna

piątek

8.55-9.40

  1.  

Książek Lucyna

wtorek

8.55-9.40

  1.  

Kusal Marzena

wtorek

8.55-9.40

  1.  

Majchrzyk Monika

poniedziałek

13.35-14.20

  1.  

Mularska Małgorzata

środa

11.50-12.35

  1.  

Nowak-Musiał Anna

piątek

8.55-9.40

  1.  

Pająk Szymon

wtorek

8.00-8.45

  1.  

Piotrowski Stanisław

poniedziałek

13.30-14.00

  1.  

Pocheć-Paluch Agnieszka

piątek

8.00-8.45

  1.  

Samot Alicja

środa

8.00-8.45

  1.  

Sienniak-Romańska Jolanta

poniedziałek

9.50-10.35

  1.  

Sokół Urszula

wtorek

8.00-8.45

  1.  

Tofil Artur

piątek

11.50-12.35

  1.  

Turek Małgorzata

wtorek

10.35-10.55

  1.  

Wyjadłowska Ewa

czwartek

8.55-9.40

23 kwietnia 2018
Czytaj więcej o: Dyżury nauczycieli

Olimpijczycy

OLIMPIJCZYCY (LAUREACI I FINALIŚCI ) STOPNIA CENTRALNEGO

OLIMPIADA MATEMATYCZNA

Marian Orłowski

Laureat

1962/1963, 1963/1964

Ryszard Markiewicz

Finalista

1962/1963

Michał Kowalski

Finalista

2005/2006

OLIMPIADA FILOZOFICZNA

Anna Rogusa

Finalistka

2001/2002

Marlena Jezierska

Laureatka

2003/2004, 2004/2005

OLIMPIADA CHEMICZNA O DIAMENTOWY INDEKS AGH

Piotr Krzciuk

Laureat

2008/2009, 2009/2010

Anna Pietras

Finalistka

2008/2009

OLIMPIADA Z JĘZYKA ANGIELSKIEGO EKOLOGII

Joanna Pawełczak

Laureatka

2000/2001

OLIMPIADA LITERATURY I JĘZYKA POLSKIEGO

Agnieszka Gablewska

Laureatka

1997/1998

Magdalena Płucisz

Laureatka

1998/1999, 2000/2001

OLIMPIADA GEOGRAFICZNA

Kamil Sawicki

Finalista

1997/1999

OLIMPIADA JEZYKA FRANCUSKIEGO

Paweł Maj

Finalista

1996/1997, 1997/1998

OLIMPIADA JĘZYKA FRANCUSKIEGO I EKOLOGII

Anna Masło

Laureatka

2000/2001

OLIMPIADA CHEMICZNA

Tomasz Wojsa

Finalista

2008/2009

OLIMPIADA FIZYCZNA

Jarosław Dębicki

Finalista

1976/1977

Longin Pobiega

Finalista

1977/1978

Janusz Dołowy

Finalista

1985/1986

Radosław Rola

Laureat

1990/1991

 

OLIMPIADA FIZYCZNA O DIAMENTOWY INDEKS AGH

Michał Pędzimąż

Laureat

2011/2012

OLIMPIADA JĘZYKA ROSYJSKIEGO I EKOLOGII

Natalia Jaskóła

Laureatka

2000/2001

OLIMPIADA MATEMATYCZNA O DIAMENTOWY INDEKS AGH

Tomasz Wojsa

Finalista

2007/2008

Ewelina Janik

Laureatka

2007/2008

Paweł Potorski

Finalista

2007/2008

Ernest Kargul

Laureat

2011/2012

Amanda Bidzińska

Laureatka

2011/2012

OLIMPIADA TEMATYCZNA „LOSY POLAKÓW NA WSCHODZIE”

Marcin Parcheta

Laureat

2000/2001

Marlena Gruszczyńska

Finalistka

2000/2001

OLIMPIADA JĘZYK ROSYJSKI

Małgorzata Witek

Finalistka

1992/1993

Edyta Zychowicz

Finalistka

1992/1993

Aram Szaginian

Finalista

2000/2001

Marzena Buczkowska

Finalistka

2002/2003

Ilona Stalowska

Finalistka

2004/2005

Aleksandra Bździkot

Finalistka

2005/2006, 2006/2007

Mateusz Tworzewski

Laureat

2008/2009

Kinga Jambor

Laureatka

2008/2009

Aleksandra Ciężka

Laureatka

2011/2012

Aleksandra Kiszka

Finalistka

2013/2014

OLIMPIADA CHEMICZNA

Łukasz Czerwonka

Laureat

2004/2005, 2005/2006

Dominika Ziółkowska

Finalistka

2004/2005

Karina Ziółkowska

Finalistka

2003/2004

OLIMPIADA WIEDZY O POLSCE I ŚWIECIE WSPÓŁCZESNYM

Andrzej Kryj

Laureat

1978/1979

Grzegorz Wodyński

Finalista

2005/2006

Tomasz Przybytniewski

Finalista

2011/2012

OLIMPIADA INNOWACJI TECHNICZNYCH

Ewelina Brodawka

Laureatka

2010/2011

 

Finalistka

2011/2012

Michał Pędzimąż

Laureat

2010/2011

 

Finalista

2011/2012

Leszek Gęsiarz

Finalista

2011/2012

Martyna Lipiec

Finalistka

2011/2012

 

Laureatka

2013/2014

Bartosz Jabłoński

Finalista

2012/2013

Aleksandra Adamczyk

Laureatka

2012/2013

Magdalena Kurek

Laureatka

2012/2013

Aleksandra Cielebąk

Laureatka

2012/2013

Konrad Deroń

Finalista

2012/2013

OLIMPIADA WIEDZY O UNII EUROPEJSKIEJ

Olga Łucka

Laureatka

2004/2005

Magdalena Bellon

Laureatka

2004/2005

Łukasz Mróz

Laureat

2004/2005

EwaPrasałek

Finalistka

2005/2006, 2006/2007

Michał Kowalski

Finalista

2009/2010

OLIMPIADA PROMOCJI ZDROWEGO STYLU ŻYCIA

Kamil Zagozdon

Finalista

2005/2006

OLIMPIADA JĘZYKA NIEMIECKIEGO I EKOLOGII

Julita Batugowska

Finalistka

2000/2001

OLIMPIADA HISTORYCZNA

Michał Barański

Laureat

1993/1994, 1994/1995

Szymon Majcher

Finalista

1997/1998

Jarosław Stawiarski

Laureat

2007/2008

Michał Pietrzyk

Laureat

2009/2010

Jakub Tokarski

Laureat

2011/2012

OLIMPIADA EKOLOGICZNA

Rafał Sałapski

Finalista

1990/1991

Zbigniew Cichoń

Finalista

2002/2003

Wioletta Majewska

Finalistka

2002/2003

OLIMPIADA WIEDZY O WYNALAZCZOŚCI

Piotr Maliszewski

Finalista

2011/2012

Daniel Naglarski

Finalista

2012/2013

Przemysław Szafraniec

Laureat

2012/2013

Paweł Kowalski

Finalista

2014/2015

Magdalena Surowiec

Finalistka

2012/2013

OLIMPIADA BIOLOGICZNA

Piotr Maj

Finalista

1991/1992

Katarzyna Jamróz

Finalistka

2015/2016

OLIMPIADA INNOWACJI TECHNICZNYCH I WYNALAZCZOŚCI

Przemysław Orszulski

Laureat

2013/2014

Leszek Skrzeszewski

Laureat

2013/2014

Karol Przydatek

Finalista

2013/2014

Klaudia Wiśniewska

Finalistka

2014/2015

Anna Mich

Laureatka

2015/2016

Karolina Tomczyk

Finalistka

2015/2016

Karolina Żaczkiewicz

Finalistka

2015/2016

Monika Mazur

Finalistka

2015/2016

MIĘDZYNARODOWA OLIMPIADA JĘZYKA NIEMIECKIEGO

Rafał Pałasz

Finalista

2005/2006

Szymon Ufnal

Finalista

2005/2006

Aleksandra Gilewska

Finalistka

2005/2006

Wojciech Capała

Finalista

2008/2009

Katarzyna Kaptur

Finalistka

2008/2009

OLIMPIADA WIEDZY O REGIONIE I PRZEDSIĘBIORCZOŚCI

Szymon Sałaga

Finalista

2007/2008

Tomasz Wojsa

Finalista

2008/2009

Michał Kowalski

Laureat

2008/2009, 2009/2010

Bartosz Wyrębkiewicz

Laureat

2011/2012

OLIMPIADA JĘZYKA ANGIELSKIEGO NKJO

Joanna Pawełczak

Finalistka

2002/2003

OLIMPIADA JĘZYKA ANGIELSKIEGO WSBiP

Jakub Neyman

Laureat

2008/2009

Sebastian Farys

Finalista

2008/2009

OLIMPIADA JĘZYKA ANGIELSKIEGO

Michał Chodorek

Finalistka

2005/2006

MIĘDZYNARODOWA OLIMPIADA JĘZYKA ANGIELSKIEGO

Michał Chodorek

Finalista

2005/2006

23 kwietnia 2018
Czytaj więcej o: Olimpijczycy

Kalendarz roku szkolnego 2017/2018

 

KALENDARZ  ROKU  SZKOLNEGO 2017/2018

DO  FERII  ZIMOWYCH

 

1.

Rozpoczęcie roku szkolnego 2017/2018

 

4.09.2017r.  

godz. 9:15

poniedziałek

2.

Ślubowanie uczniów klas pierwszych

14.09.2017 r.

Godz. 16.00

czwartek

3.

Spotkanie z rodzicami uczniów klas pierwszych, drugich i trzecich

 

14.09.2017 r.

 godz.17.00

czwartek

4.

Próbna matura

październik/listopad 2017r.

5.

Spotkanie z rodzicami

9.11.2017 r. 

godz.17.00

czwartek

6.

Zimowa przerwa świąteczna

23-31.12.2017r.

 

7.

Wystawienie przewidywanych ocen śródrocznych i ocen z zachowania

do 13.12.2017 r.

środa

8.

Spotkanie z rodzicami

14.12.2017 r. czwartek, godz. 17.00

9.

Wystawienie ocen śródrocznych i ocen z zachowania

do 9.01.2018 r.

wtorek

10.

Posiedzenie klasyfikacyjne  RP

11.01.2018 r. 

godz. 16:00

czwartek

11

Posiedzenie plenarne RP

15.01.2018 r.

Godz.16.00

poniedziałek

12.

Spotkanie z rodzicami

 

15.01.2018 r.

godz. 17:30

poniedziałek

13.

 

Ferie zimowe

 

12-25.02.2018r.

 

 

KALENDARZ  ROKU  SZKOLNEGO 2017/2018

OD FERII ZIMOWYCH

 

1.

Ferie zimowe

12-25.02.2018r.

 

 

2.

Próbna matura dla klas trzecich

Marzec 2018r.

 

 

3.

Wiosenna przerwa świąteczna

29.03.2018 -3.04.2018

 

 

4.

Poinformowanie uczniów klas III przez nauczycieli poszczególnych przedmiotów o przewidywanych ocenach końcowych i ocenach z zachowania

do 3.04.2018 r. 

wtorek

 

 

5.

Spotkanie z rodzicami uczniów klas I i II, III

5.04.2018 r.

czwartek godz. 17.00

 

 

6.

Poinformowanie uczniów klas III przez nauczycieli poszczególnych przedmiotów o ostatecznych ocenach końcowych  i ocenach z zachowania

do 20.04.2018 r.

piątek

 

 

7.

Posiedzenie klasyfikacyjne  RP dla uczniów klas III

23.04.2018 r.

 godz. 16.00

poniedziałek

 

 

8

Posiedzenie plenarne RP dla uczniów klas III

25.04.2018r.

Godz. 16.00

środa

 

 

10.

Uroczyste zakończenie roku szkolnego w klasach III

27.04.2018 r. 

Godz. 16.00

piątek

 

 

11.

Egzamin maturalny - część pisemna i ustna

 4.05.2018r.  piątek

do 25.05.2018r. piątek

 

 

12.

Próbna matura dla klas drugich

Maj 2018

 

 

13

Poinformowanie uczniów klas I i II o przewidywanych ocenach końcowych

do 29.05.2018 r.

wtorek

 

 

14.

Spotkanie z rodzicami uczniów klas I i II,

29.05.2018 r.

wtorek godz. 17.00

 

 

15.

Poinformowanie uczniów przez nauczycieli poszczególnych przedmiotów o ostatecznej ocenie końcowej 

do 15.06.2018r.

piątek

 

 

16.

Posiedzenie klasyfikacyjne RP dla uczniów klas I i II

18.06.2018 r. 

godz. 16.00

poniedziałek

 

 

17

Posiedzenie plenarne RP

 20.06 2018 r.

godz.16.00

środa

 

 

18.

Uroczyste zakończenie roku szkolnego 2016/2017

22.06.2018 r.

piątek

 

 

Propozycja wolnych dni w roku szkolnym 2017/2018

 

Lp.

Dzień wolny

Uzasadnienie

Uwagi

1.  

2.11.2017r.

czwartek

 

 

Dzień zaduszny

 

2.  

3.11.2017

piątek

Dzień miedzy wolnymi: czwartkiem i sobotą

 

3.  

30.04.2018r. poniedziałek

 

 

Dzień pomiędzy weekendem, a 3 lub 7 dniami wolnymi

 

4.  

2.05.2018r.

środa

 

 

Święto Flagi pomiędzy 1 i 3 maja

 

5.  

4.05.2017r.

piątek

Matura z polskiego-

25 nauczycieli w komisjach

Dzień pomiędzy wolnymi: czwartkiem i sobotą

 

Wolne tylko dla uczniów klas I i II

Nauczyciele pracują w komisjach maturalnych

6.  

 7.0.,2017r.

poniedziałek

Matura z matematyki-

25 nauczycieli w komisjach

 

Wolne tylko dla uczniów klas I i II

Nauczyciele pracują w komisjach maturalnych

7.  

8.05.2018r.

wtorek

Matura z j. angielskiego- zajęte około 10 sal i wszyscy nauczyciele

Wolne tylko dla uczniów klas I i II

Nauczyciele pracują w komisjach maturalnych

8.  

1.06.2018r.

piątek

Piątek po Bożym Ciele

 

Razem

8 dni dla uczniów, a 5 dla nauczycieli  (w pozostałe 3 dni  nauczyciele pracują  w komisjach maturalnych)

 

23 kwietnia 2018
Czytaj więcej o: Kalendarz roku szkolnego 2017/2018