Grono Pedagogiczne

  • Drukuj zawartość bieżącej strony
  • Zapisz tekst bieżącej strony do PDF

Grono pedagogiczne

2018-03-23

Grono Pedagogiczne naszego liceum liczy  35 osób. Wśród nich: 33 - to nauczyciele dyplomowani, 3 - to nauczyciel mianowany,  2- to nauczyciel kontraktowy.

Jest to więc wysoko wykwalifikowana kadra pedagogiczna. Dyrekcja Szkoły wraz z nauczycielami:
- zapewniają swoim uczniom profesjonalny sposób kształcenia i wychowania,
- dbają o jego jakość,
- tworzą nowatorskie programy nauczania, opracowane z myślą o standardach egzaminu maturalnego,
- dbają o bazę dydaktyczną i wychowawczą,
- zapewniają nowoczesność pracowniom przedmiotowym, wyposażając je w sprzęt multimedialny i Internet,
- umożliwiają uczniom poszerzanie wiedzy w przedmiotowych kołach zainteresowań,
- pozwalają im rozwijać swoje pasje, podejmując się działań artystycznych i sportowych,
- dbają o jakość obiektów sportowych i profesjonalny sposób rozwoju fizycznego młodzieży,
- dbają o estetykę wyglądu szkoły, sprawiając tym samym, że jest w niej miło,
- umożliwiają uczniom uczestnictwo w społecznym życiu szkoły.

 

Dyrekcja Liceum Ogólnokształcącego nr III im. Władysława Broniewskiego w Ostrowcu Św.:

mgr inż. Robert Warda - dyrektor szkoły

mgr Ewa Dobrowolska - wicedyrektor szkoły

Nauczyciele:

Lp.

Nazwisko i imię nauczyciela

Uprawnienia do nauczania przedmiotów:

1. 

Robert Warda

matematyka

2. 

Dobrowolska Ewa

j. polski

3. 

Barańska Anetta

j. angielski

4. 

Bocheńska Beata

wychowanie fizyczne

5. 

Budzeń Anna

historia, historia i społeczeństwo

6. 

Cecot Barbara

chemia, przyroda

7. 

Chajska Katarzyna

Nauczyciel bibliotekarz

8. 

Currie Małgorzata

j. angielski

9. 

Dorecka Ewa

j. niemiecki

10. 

ks. Dymora Łukasz

religia

11. 

Dytkowska Marta

j. angielski

12. 

Gablewska Ewelina

j. rosyjski

13. 

Grochulski Dariusz

informatyka, edukacja dla bezpieczeństwa

14. 

ks. Góra Mariusz

religia

15.

Górska Justyna

matematyka

16. 

Jankowski Jacek

fizyka,

17. 

Kamińska Dorota

Chemia, przyroda

18. 

Kiljańska Bożena

matematyka

19. 

Kochański Paweł

wychowanie fizyczne

20.

Kozieł Krystyna

j. polski

21. 

Książek Lucyna

j. polski, WOK, nauczyciel bibliotekarz

22. 

Kusal Marzena

WOS, historia i społeczeństwo, historia,  nauczyciel bibliotekarz

23. 

Kwapisz-Orłowska Anna

pedagog

24. 

Majchrzyk Monika

wychowanie do życia w rodzinie, historia i społeczeństwo, j. łaciński

25. 

Maleszak Dorota

matematyka

26

Mularska Małgorzata

Matematyka, informatyka

27. 

Nowak-Musiał Anna

j. angielski

28. 

Pająk Szymon

geografia ,WOS, historia i społeczeństwo, historia

29. 

Pocheć-Paluch Agnieszka

j. angielski

30. 

Samot Alicja

j. francuski

31. 

Sienniak-Romańska Jolanta

Biologia, przyroda

32. 

Sokół Urszula

Biologia, przyroda

33. 

Tofil Artur

filozofia, EDB, historia i społ., PP, ekonomia w praktyce, WOS,

34 

Turek Małgorzata

wychowanie fizyczne

35. 

Wyjadłowska Ewa

j. polski

 

Lista wychowawców w roku szkolnym 2018/2019

 

lp

klasa

wychowawca

1.    

1a

Artur Tofil

2.    

1b

Alicja Samot

3.    

1c

Marzena Kusal

4.    

1d

Dariusz Grochulski

5.    

2a

Ewa Wyjadłowska

6.    

2b

Krystyna Kozieł

7.    

2c

Ewelina Gablewska

8.    

2d

Dorota Kamińska

9.    

3a

Anna Budzeń                    

10.                     

3b

Ewa Dorecka

11.                     

3c

Jacek Jankowski

12.                     

3d

Jolanta Sienniak-Romańska

13.                     

3e

Barbara Cecot

 

 

 

Rozwiń Metryka

Podmiot udostępniający informację:LO Nr 3
Data utworzenia:2018-03-26
Data publikacji:2018-03-26
Osoba sporządzająca dokument:Administrator
Osoba wprowadzająca dokument:Administrator
Liczba odwiedzin:461